logo

CHP ÇANKAYA İLÇE MAHALLE SORUMLULARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

EYLEM HABER/ANKARA

Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya İlçe Başkanı Devrim Bora Özüdoğru ve İlçe Yönetimi, 2019 Seçimlerine doğru giderken Çankaya İlçe Başkanlığının verdiği seçim startına paralel olarak oluşturulan Muhtarlık Bölgesi Görevlileri Çalışma Grupları ( MBGÇG )Sorumluları ile ilk genel toplantısını bugün verdiği kahvaltılı toplantı ile gerçekleştirdi.

Vedat Dalokay Kokteyl Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Disiplin Kurulu Üyesi Metin Mutaf, Büyükşehir Belediyesi Meclisi CHP grup Başkan Vekili Doğan Yılmazkaya, Çankaya Belediyesi Meclis Başkanı Emre Çakır, Belediye CHP Grup Başkan Vekili Bülent Ateşoğulları, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve MBGÇG Sorumluları katılmıştır.

ENGELLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kahvaltılı toplantıda “Birlikte sevgiyi örgütleyerek mücadele azmimizle sokağa ve sandığa sahip çıkmak üzere yola çıkıyoruz. Toplumu aydınlatmak, geleceğe ışık olmak için yola çıkıyoruz. Çıkmış olduğumuz bu yolda biliyoruz ki engeller var ama bizim yola yoldaş olduğumuz bizimle hareket eden, bizim gibi düşünen milyonlarca Cumhuriyet Halk Partili yoldaşımız var. Siz Varsınız!

Bizim bu ülkede geleceği değiştirme gücümüz var. Yeter ki birbirimize inanalım, kimseyi ötekileştirmeyelim,  güçlü ve Türkiye’ye örnek bir örgüt oluşturalım” diye açılış konuşması yapan İlçe Başkanı Devrim Bora Özüdoğru daha sonra çalışma esaslarını ve Çankaya İlçenin hedeflerini katılımcılara anlattı.

İlçe Başkanının konuşmasının ardından Kürsüye gelen Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Baloğlu’da Mahallelerde nasıl çalışma yapılacağı, Muhtarlık Bölgesi Sorumlularının Bölgeden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcıları ile nasıl irtibatta olacakları ve Çalışma Raporlarının nasıl düzenleneceğine dair bir sunum gerçekleştirdi. Son olarak Grup sorumluları söz alarak Bölgeleri ile ilgili ve MBGÇG’larının çalışma esasları ile ilgili görüşlerini söylediler.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?