GÜNDEMMANŞETSİYASET

CHP Keçiören İlçe Başkanlığından örnek seçim çalışması!

Eylem Haber /Ankara

CHP Keçiören İlçe Başkanlığı 24 Haziran Seçimlerine günler kala yaptığı çalışmalar ile örnek olmaya devam ediyor.

Ankara’da 2.Bölgenin en büyük ilçesi Türkiye’nin de Nüfus olarak en büyük 2.ilçesi olma özelliğini taşıyan Keçiören de CHP Örgütü girilmedik sokak çalınmadık kapı bırakılmamak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Keçiören’de sokak sokak kapı kapı çalışmalarına devam eden CHP Keçiören İlçe Başkanlığı Ramazan ayında gerçekleştirdiği canlı müzik ve ücretsiz ikramlar ile halkın çeşitli noktalarından destekler almaya devam etti.Bölgenin Milletvekili Adayları ile Esnafların sorunlarını dinleyen ve çözümün CHP İktidarında olduğunu anlatarak vatandaşlardan destek istiyor. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Keçiören’e gelmesiyle büyük destek toplayan örgütte çalışmalar devam ediyor.

Günaydın Keçiören çalışması ile sabah işe giden vatandaşlara ulaşarak canlı bilbord çalışması ile vaatlerini vatandaşlara duyurmaya devam etti.Kornalar ile büyük ilginin gözlemlendiği Keçiören’de sandıklara sahip çıkacak görevlilerini de tamamlayarak son rötuşlarınıda verdi.

24 Haziran’da Millet için Geliyoruz sloganı ile yola devam eden Keçiören İlçe Örgütünde 22 Haziranda Ankara Tandoğan’da yapılacak Büyük Ankara Mitinginin hazırlıkları da  devam ediyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: