GÜNDEMMANŞETSİYASET

Diyar Kesebir başvurusunu yaptı!

Eylem Haber/ANKARA

CHP’de Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyelikleri için başvurular devam ediyor.

Bugün CHP’de Parti tarihinde en genç Aday Adaylığı başvurusu Çankaya da oldu.2 Dönemdir  Halkçı Liseliler Dönem Sözcülüğü ve Genel Başkanlığı yapan Diyar Kesebir 18 yaşında Çankaya Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adaylığı için CHP Çankaya İlçe Başkanlığına giderek dosyasını İlçe Başkanı Fahri Yıldırıma teslim etti.

Kesebir Sosyal Medya Hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Sevgili yoldaşlarım,

Küçük yaşlardan itibaren CHP çatısı altında başladığım siyasi hayatıma, CHP lise örgütleri olan halkçı-liselilerin Çankaya ilçe yöneticiliği ardından Çankaya ilçe başkanlığı ve 2 dönemdir CHP lise örgütleri olan Halkçı-liselilerin dönem sözcülüğü (genel başkanlığı) görevinde bulundum ve bu onurlu yoldan sapmadan devam ediyorum.
. Her zaman haklının yanında oldum , her zaman hak aradım , hukuk aradım adalet aradım , bunları MUSTAFA KEMAL’in izinden giderek yaptım yapıyorum . Ülkemizin hali , durumu ortada , Ulu ÖNDERİMİZİN dediği gibi ” Bütün ümidim gençliktedir ” sözüne dayanarak , taşın altına elimi değil yüreğimi koyuyorum ve yapılacak yerel seçimde cumhuriyet tarihinin en genç aday olarak Çankaya belediye meclis üyeliğine talibim.
#esaretdeğilcesaret

Saygılarımla
Diyar Kesebir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: