logo

12 Mart 2018

İDO ve BUDO seferleri yeniden başladı

Sabah saatlerinde de etkili olan yoğun sis nedeniyle Şehir Hatları tüm vapur seferleri yapılamadı. Öte yandan son dakika açıklamasına göre, İstanbul’da vapur seferleri 10:30’dan itibaren normale döndü

İstanbul’da dünden beri etkili olan yoğun sis, deniz ulaşımını da olumsuz etkiledi. Sabah saatlerinde etkisini gösteren yoğun sis, İDO ve BUDO seferlerinin iptal olmasına neden oldu. Öte yandan sisin etkisini azaltmasıyla seferler yeniden başladı.

SEFERLER YENİDEN BAŞLADI

İstanbul’da vapur seferleri 10:30’dan itibaren normale döndü

DENİZ ULAŞIMINA SİS ENGELİ

İDO’nun Pendik-Yalova seferleri BUDO’nun da Bursa-İstanbul seferleri karşılıklı yapılamıyor. İstanbul Boğazı da sis nedeniyle çift yönlü gemi trafiğine gece yarısından sonra kapandı.

İstanbul’da dünden beri etkili olan sis hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Sis nedeniyle, vapur ve tekne seferleri bu sabah da yapılamadı. İDO ve BUDO’nun seferleri de iptal edilirken boğaz ve çevresinde etkili olan ses nedeniyle köprü neredeyse görülemiyor.

Beşiktaş’ta, tekneye binerek Anadolu Yakasına geçmek isteyen vatandaşlar, seferlerin yapılamayacağı haberini alınca alternatif ulaşım yollarını tercih etmek zorunda kaldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?