logo

İstanbul Tabip Odası Başkanı’ndan Erdoğan’a yanıt

Türk Tabipleri Birliği için ‘terörist seviciler’ diyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a İstanbul Tabip Odası Başkanı Selçuk Erez yanıt verdi.

Türk Tabipleri Birliği için ‘terörist seviciler’ diyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yanıt veren İstanbul Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Selçuk Erez, “Hekimin, ‘savaş olmadan barış teşebbüsleri yapılsa daha iyidir’ demesi hiçbir zaman gayri milli bir şey değildir. Bilakis vatanseverliktir” dedi.

Türk Tabipleri Birliği için ‘terörist seviciler’ diyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a,  İstanbul Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Selçuk Erez’den yanıt geldi.

Erdoğan bu kez Türk Tabipler Birliği’ni hedef aldı

Evrensel’e konuşan Erez, “Bir savaş ve çatışma vukuunda Türk askerlerinin ölüm ve kalım meselesi bahis konusu olduğu vakit ve komşularımızın çocuklarının da aynı şekilde ölüm ve kalım meselesi olduğu vakit hekimin, ‘Savaş olmadan barış teşebbüsleri yapılsa daha iyidir’ demesi hiçbir zaman gayri milli bir şey değildir” dedi.

Erez, “Bu bilakis vatanseverliktir, insan severliktir. Üst kurumumuz olan TTB’nin açıklamasının terörist sevici olmakla ne alakası var, neresinde terörist seviciliği var birisi bana izah ederse memnun olurum” diye konuştu.

Kaynak: İstanbul Tabip Odası Başkanı’ndan Erdoğan’a yanıt

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?