GÜNDEMMANŞETYAŞAM

Reklamınızı ve Fiyatını Siz Belirleyin

Reklamcılık herkesin bildiği gibi bir ürünü öne çıkarmak ya da bir markayı daha bilindik haline getirmektir. Türkiye de reklamcılıkta başta gelenler Televizyonlar, Gazeteler, Radyolar, Sokakta ki billboardlar; birde teknolojinin gelişmesi ile medyana çıkan internet reklamcılığı(dijital pazarlama) ortaya çıktı. İnternet reklamcılığının diğerlerinden ayıran en büyük özellikle ise daha yakınımızda olmasıdır, yani bugün iş için bilgisayarda araştırma yaparken karşımıza çıkar ya da sosyal medya da gezinirken önümüze çıkar, aslında buradan anlaşılacak olan durum reklamla iç içe olduğumuzdur. İnternet reklamının en büyük avantajı ise daha düşük maliyetlerle daha çok kitleye ulaşmaktır. İnternet reklamcılığı kendi arasında da ayrılmaktadır bunlar;

Sosyal medya(Facebook, İnstagram, Twitter)

Google Reklamları( Google arama, Youtube, Google arama ve görüntüleme vb.)

 

Sosyal Medya Reklamcılığı;

Facebook Reklamı

Bugün Facebook’un 35 – 40 milyon aktif kullanıcısı bulunmaktadır bunun %64 erkek ağırlıklıdır. Facebook diğer reklamlardan en büyük farkı en ucuz reklamcılığın olduğu alandır. Facebook da ürünü öne çıkarma ya da hizmeti öne çıkarma mevcuttur. Alışveriş siteleri için de ürün sergileme özelliği mevcuttur.

İnstagram Reklamı

İnstagram’ın en büyük özelliği reklama yakın olmamızdır yani bize şuan en yakın olan şey telefonlarımızıdır ve akıllı telefonu olup da instagram hesabı olmayan kişi sayısı yok denilecek kadar az durumdadır. İnstagram facebook’a bağlıdır buradan da anlaşılacağı gibi facebook’dan sonra en ucuz olan ikinci sosyal medya reklamı instagramdır. İnstagramda da diğer sosyal hesaplardan ayıran bir reklam alanı da hikaye reklamıdır, instagram da en çok kitleye ulaşan hikaye reklamıdır, yine alışveriş siteleri için ürün kategorili reklamları, ürünü satışı ve hizmet satışları da mevcuttur.

Twitter Reklamı

Gündem belirleyen bir sosyal medya hesabıdır yani bugün atılan bir twit Türkiye gündemi olabiliyor buradan da anlaşılacağı gibi aktif bir sosyal medyadır. Bugün reklamcılıkta aktif kişilere ulaşmak istenildiğinde twiiter reklamı sunulmaktadır; ürün satışı ve hizmet satışı bulunmakta yine internet sitelerin için de satışlar yapılabilmektedir. Reklam olarak genelde çok tercih edilmez çünkü euro üzerinden reklam verilmektedir, genelde büyük şirketler twiitere reklam vermektedir.

Google Reklamı

Bugün dönüş bekleyen insanlar genelde google reklamları vermektedir. Google de en büyük ayrıcalık tıklama başına maliyet gitmesidir tabi görüntüleme olarak da maliyeti yönlendirebiliyorsunuz. Google reklamları arama yaptığımız da karşınıza çıkan, banner reklamları yani sitelere girdiğimizde sağ ve sol tarafta çıkan ya da anasayfa da üst kısımda olan reklamlardır bir de youtube de çıkan reklam var bu reklamlar da Google üzerinden reklamı verilmektedir.

 

Radyo Eylem ve Eylem Haber Reklamı

Reklamcılıkta yeni olan bir durumda internet radyoları ve internet gazetesi bunlara reklam verme imkânınız bulunmaktadır yine aynı kampanyalarımız bu medya araçları içinde geçerlidir. İnternet radyosu normal radyolardan daha çok dinlenmesi olduğundan dolayı daha çok kabul edilir. İnternet gazetesi yine aynı şekilde normal gazeteden daha çok okunma imkânı olduğundan dolayı daha çok kitleye ulaşmanızı sağlar.

www.radyoeylem.com

www.eylemhaber.net

REKLAM FİYATINIZI SİZ BELİRLEYİN BİZ YAYINLAYALIM

Eylem medya olarak reklamcılıkta Eylem Habere, Radyo Eyleme, Sosyal Medya, Google reklamlarına reklam verme imkânınız mevcuttur. Eylem medya olarak da müşteri memnuniyeti olarak çalışmalarımız sürmektedir. Eylem Medya da en büyük ayrıcalık reklam fiyatınızı siz belirliyorsunuz tabi minimum olarak reklam fiyatımız 500TL’dir sizler bütçenizi ve isteklerinizi belirtiyorsunuz ona göre sizlere reklamcılık hizmeti sunmaktayız.

İletişim:

Serkan Geçici

05318541308

Adres 2:Sanayi Mahallesi Asalet Caddesi 7/5 Güngören/İSTANBUL

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: