10 İnsandan 3’ü Depremden Korkmadığı Ortaya Çıktı

İstanbul'da 26.09.2019(dün) tarihinde deprem gerçekleşti bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre deprem anında 10 kişiden 3'ü evlerinden dışarı çıkmadığı ortaya çıktı. Deprem olduğunda apartmanlar birden fazla sallandığı ve 16 saniye sürdüğü araştırmada ortaya çıktı.

 

Yapılan araştırmada 10 insandan 3'ü depremden korkmadığı araştırmada çıkan bilgilerin içerisinde yer aldı. İnsanlar İstanbul'da sıklıkla deprem olduğu için alıştıklarını belirttiler.

 

Araştırma sokaktaki halkla iletişime geçilerek yapıldı. İstanbul'un 10 ilçesinde insanlarla görüşmeler yapıldı. Bakırköy, Güngören, Bağcılar, Esenler, Zeytinburnu, Avcılar, Fatih, Bahçelievler, Şişli, Kağıthane'de insanlarla iletişime geçildi.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı