10 Kadından 2si Genç Erkekle Sevgili Oluyor

Türkiye'de sosyal medyanın gelişmesi ile insan ilişkilerinde gelişmeler gerçekleşti bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre 35 ve üzeri yaşındaki kadınlar genç erkeklerle sevgili olmakta. 35 yaş ve üzerindeki kadınların 10 tanesinden 2si genç erkekle sevgili olduğu ortaya çıktı. Genellikle bekar kadınlar genç erkeklerle gezmeyi ve eğlenmeyi sevdiğini belirtmekte.

 

Türkiye'de son zamanlarda cinsel içerikli videolarda 35 yaş ve üzerindeki kadınlarla yaşanan cinsellik videolarında çok yüksek izlenmeler olduğu da görünmekte. Hem kadını hem de erkeği olmak üzere yaş farkları artık önemli olmadığı görünmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı