Adaletli Reklam Dağılımı İstenmekte

İstanbul'da en çok ilgi gören reklamlar alanlarında Ak Partinin reklamları göründü; bunlardan bir tanesi metrobüs duraklarında olan reklam alanı, duraklarda Ak Partinin reklamları bulunmakta.

 

Bir süredir metrobüs duraklarında ki reklam alanları boş olarak durmaktaydı ve bütün vatandaşlar reklamlar alanlarının dolu görünce bir şaşırma yaşadı. Bütün metrobüs duraklarında Ak Parti reklamları olması muhalif kesimleri rahatsız ettiği göründü. Muhalif kesimler adaletli bir şekilde reklam dağılımın olmasını istemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı