Ahmet Kaya Türkiye’de Çok Dinlenmekte

Türkiye'de her insan şarkı dinlemekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Türkiye'de herkesin ortak dinlediği sanatçı Ahmet Kaya olduğu ortaya çıktı. Ahmet Kaya'nın vefatından sonra şarkılar hala dinlenmekte ve kendisi dünyada yok ama şarkıları ile kendisinin dünyada olduğu düşünülmekte. Ahmet Kaya'nın birçok şarkısı dinlenmekte ama en çok kafamı sıkar giderim şarkısı ilgi duyulduğu bilinmekte.

 

Ahmet Kaya arabesk alanında başarılar sayesinde bugün hala arabeskin kralları arasında bulunmakta. Ahmet Kaya severleri bıkmadan şarkılarını dinlediklerini bile belirtmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı