Ahmet Kaya Türkiye’de Çok Dinlenmekte

Türkiye'de her insan şarkı dinlemekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Türkiye'de herkesin ortak dinlediği sanatçı Ahmet Kaya olduğu ortaya çıktı. Ahmet Kaya'nın vefatından sonra şarkılar hala dinlenmekte ve kendisi dünyada yok ama şarkıları ile kendisinin dünyada olduğu düşünülmekte. Ahmet Kaya'nın birçok şarkısı dinlenmekte ama en çok kafamı sıkar giderim şarkısı ilgi duyulduğu bilinmekte.

 

Ahmet Kaya arabesk alanında başarılar sayesinde bugün hala arabeskin kralları arasında bulunmakta. Ahmet Kaya severleri bıkmadan şarkılarını dinlediklerini bile belirtmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı