Ak Partili İlçe Teşkilatlarında Çalışma Düştü

YSK kararı ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçime tekrar yapılacak bunun üzerine adaylar 23 hazirana hazırlık yapmakta ve halktan oy istemekteler konu hakkında Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre İstanbul'da Ak Parti ilçe teşkilatları İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 31 martta ki gibi çalışma göstermediği ortaya çıktı.

 

Araştırmaya göre anketlerde Ekrem İmamoğlunun önde olması Ak Partili ilçe teşkilatlarını etkilediği görünmekte. İlçe teşkilatları kurdukları çadırlarda genelde 5 ile 10 kişi arasında çalışma göstermektelerdi şimdi ise 3 ile 5 kişi ya da 1 ile 2 kişinin çalışma gösterdiği görünmekte. Ak Parti kendi içinde seçim sorunu yaşadığı düşünülmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı