ALTUR İstanbul’da %5 Trafik Alanı Kaplamakta

İstanbul'da en büyük sorun trafik sorunu olarak bilinmekte. İstanbul'da trafik saatleri sabah 6.30 ile 09.00 arasında gerçekleşiyor akşam trafiği ise 17.00 ile 20.00 saatlerinde gerçekleşmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre İstanbul'da servis şirketlerinden ALTUR şirketi trafikte %5 alan kaplamakta.

 

Araştırmayı Eylem Haber servis şirketlerini gözlemleyerek yaptı ve İstanbul'da yaygın servis şirketleri ALTUR ve TRANSAY olarak görünmekte, birçok servis şirketi olduğu bilinmekte ama İstanbul trafiğinde en çok göze batan 2 servis şirketi görünmekte bunlarda ALTUR ve TRANSAY olarak görünmekte. ALTUR genelde büyük şirketlerin servis hizmetini karşılamakta bunlara örnek olarak THY, İş Bankası gibi şirketler gösterilebilir. ALTUR büyük şirketlerin servis hizmetlerini karşıladığından dolayı İstanbul'da %5 trafik kaplamakta olduğu gözlemler sonucu ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı