Ankara Büyükşehir Belediyesi İnsanları Tatile Götürüyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi engellilere, engelli refakatcılarına, şehit yakınlarına, yaşlılara, başarılı öğrencilere tatile götürüyor. Her yıl düzenlenen bu etkinlik ile birçok insana tatil imkanı sağlanmakta ve tatilde her şey ücretsiz olarak gerçekleşmekte.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Altınoluk ve Akçakoca Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde vatandaşlara 1 haftalık tatil imkanı sağlamakta. Tatilde yapılabilecekler ise Gündüz saatlerinde gezi, yüzme ve eğlenceli spor aktiviteleri yapılırken, akşamları da ateş başında eğlenceler, Amfi Tiyatro’da animasyon gösterileri yapabilecekler spor dalında ise futbol ve basketbol alanlarda oyunlar oynayabilecekler.

 

Vatandaşlar Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini ilettiler ve açıklamalarda bulundular.

-Meral Gülseven: “İlk kez geziye katılıyorum. Gezi engelli ve maddi durumu yeterli olmayanlar için çok güzel bir fırsat. Belediye başkanımıza çok teşekkür ederiz bu uygulama için.” dedi.

-Hilal Demir: “Bu sene liseye geçtim yaz kampına bu ikinci gidişim. Geçen sene Çanakkale’ye gitmiştik. Çok memnun kaldım, çok eğlenceli olmuştu. Bu kamp sayesinde hem eğlendik hem gezdik. Kültürümüzün gelişmesine de katkı sağlıyor. Kamp imkanı sağlayan Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a çok teşekkür ederiz.” dedi.

-Kenan Önder: “Yaz kampına geçen sene eşimi götürmüştüm. Bu sefer de eşimle birlikte gitmek için başvuruyorum. Geçen sene çok memnun kaldık. Balıkesir’e gitmiştik. Çok güzeldi. Belediye başkanımıza ve tüm çalışanlarına her şey için teşekkür ediyoruz.” dedi.

-Soner Arslan: “Daha önce Akçakoca’ya gittim. Tekrar başvuruyoruz. Hizmet çok güzeldi, bir tatil köyünü aratmayacak şekildeydi. Belediyemiz oldukça başarılı zaten. Başkanımıza başarılarının devamını diliyorum. Gayet iyi çalışmaları var.” dedi.

İlgili Makaleler

Kapalı