Atatürk Sevgisi Gün Geçtikçe Artıyor

Uluönder Mustafa Kemal Atatürk'ün geçmişte yaptığı ilkeler, inkılaplar, birçok fabrika, demokrasi için yaptıkları hala ülkemizde büyük bir etkisi bulunmakta bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre her 5 insandan 1 tanesinde Atatürk'ün dövmesi, posteri, arabada imzası vb. gibi imgeler bulunmakta.

 

Son zamanlarda Türkiye'de yaşanan siyasi polemiklerden dolayı Atatürk unutturulmaya çalışıldığı söylenilmekte bunun üzerine yapılan araştırmada insanlar daha çok Atatürk'e sevgi dolduğu ortaya çıktı. Atatürk Türkiye'den silinmesi için Türkiye Cumhuriyetinin silinmesi gerektiğini dile getiren birçok vatandaş bulunmakta.

 

Dünyada birçok siyasetçi Atatürk'ü tanıyıp saygı duyduğu da araştırmalar sonucunda ortaya çıktı. Dünyada Atatürk hakkında en çok konuşulan konu ise kadınlara verdiği hak olduğu araştırmalar sonucunda ortaya çıktı. Atatürk kadınlara dünyada ilk haklarını veren kişi oldu ve kadınlara seçme seçilme, eşitlik vb gibi haklar vermiştir.

 

Araştırmalar internet, medya gibi ortamlarda yapıldı ve Türkiye'de CHP(Cumhuriyet Halk Partisi) ile iletişime geçildi, bu siyasi partiyi Mustafa Kemal Atatürk kendi kurmuştur ve dönemimizde hala faaliyetini de sürdürmektedir.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı