GÜNDEMMANŞET

Aydın Doğan vazgeçti

Doğan Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan, hiçbir basın mensubu ile davalı kalmak istemediğini belirterek, yazıları ve söylemleri nedeniyle haklarında açtığı manevi tazminat davalarından feragat ettiği açıklamasında bulundu.

Doğan Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan, 40 yıllık gazetecilik hayatına nokta koyduğunu hatırlattığı yazılı açıklamasında, bütün gazeteci ve çalışma arkadaşlarıyla vedalaşıp, helalleştiğini belirtti. Aydın Doğan, bu duygular içinde, yazıları ve söylemleri nedeniyle haklarında manevi tazminat davası açmış olduğu basın mensupları ile de helalleşmek istediğini ifade ederek, şöyle dedi:

“Hiçbir basın mensubu ile davalı kalmak istemediğimden, basın mensuplarına karşı açtığım tüm manevi tazminat davalarından feragat ettiğimi ve avukatlarıma bu dava dosyalarını geri çekmeleri hususunda gerekli talimatı verdiğimi kamuoyunun bilgisine sunarım. Dilerim ki onlar da haklarını helal ederler. Saygılarımla.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. çok yazık Türkiye’nin çöküşüne ortam hazırlayan, şahsi çıkarlar ve kapitalizmin türkiye’ye yerleşmesine destek olan bir insandın. Vicdanını rahatlatmak için yaptığın bu davranış seni temize çıkartmayacak. DIK DURAMADIN.. Bir ülkenin YOK EDILMESINE, şu anki berbat duruma gelmesine sebeplerden birisin! Diğerleri de var sen asla yalnız değilsin.. İş adamı anlyısını “yalaka” olarak değiştirenlerdensin. Geldiği yeri unutanlardansın. Cumhuriyetin, Demokrasinin, Laikliğin bütün nimetlerinden yararlanıp zerre kalıcılığı olmayan şeylerle insanlarımızı oyalayan, eğitim, bilgi, anlayış görgü, saygı ögelerini yerle bir edendin. Sorumlusun beyfendi hem de çok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: