Binali Yıldırım İnandıramıyor

YSK kararı ile İstanbul Büyükşehir belediyesi seçimleri iptal oldu bunun üzerine adaylar 23 haziran için hazırlık yapmaktalar ve halktan oy istemekteler.

 

Adaylardan Ak Partli Binali Yıldırım birçok televizyon kanalına çıkıp oylar çalındı şeklinde ifadeler belirtmekte ve sokakda da aynı şekilde halka bu şekilde anlatımlarda bulunuyor. Binali Yıldırım bu söylemler sonucunda insanları inandıramadığını belirtmekte.

 

Eylem Haberin araştırması göre Ak Parti insanları inandırma için broşürle halka durumu anlatmaya çalışıyor ama halktan gelen cevaplar da ise yine olumsuz olmakta. Halk hukuk kurallarına baktıklarını ve yapılanların çok haksızlık olduğunu belirtmekteler.

 

İnsanlar 23 haziranı beklemekte ve gelen cevaplar da Ekrem İmamoğlunun mağdur olduğu belirtilmekte. Birçok insan "Haksızlığa susulmaz" şeklinde cevaplar da vermekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı