Çekim Gücü İle Turkcell Birinci

Türkiye'de 14 yaşı üzerinde olan herkes genellikle telefonu bulunmakta buda insanların en büyük ortak noktası olmakta. Telefonlar iletişim için kullanılmakta ve insanların bu telefonlarda iletişim olarak tercih ettikleri operatörler bulunmakta, Türkiye'de en çok kullanılan operatör Turkcell olarak bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Turkcell'in fazla tercih edilme sebebi çekim alanın güçlü olması ve profesyonel çalışmalar gerçekleştirmesi gibi nedenlerden dolayı Türkiye'de hep tercih edilen operatörler arasında birinci olarak bulunmakta.

 

Araştırmada birçok Turkcell kullanıcısı ile iletişime geçildi Turkcell'in çekim gücünü beğendiklerini belirtmekteler, ikinci beğendikleri durum sorulduğunda salla kazan olmasını dile getirmekteler. Salla kazan ile kullanıcılar her hafta telefonlarını sallayarak dakika, sms, gb gibi ödüller almaktalar, bu verilen hediyeler kullanıcılar tarafından güzel karşılanmakta. Kullanıcılar genel olarak Turkcellden memnuniyet iletmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı