Çiçek Ekimi 2 Kat Arttı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için adaylar halktan oy istemekte ve iktidar parti İstanbul'da birçok çalışma yapmakta. Son zamanda İstanbul'da çiçek seferberliği başladı bunun üzerine İstanbul'da Haliç Köprüsüne hiç bir zaman çiçek koyulmamıştı. Seçimlerin olması ile İstanbul'da çiçek ve yeşil alanlarda çalışmaların artması halkın gözünden kaçmadı. 2018 yılında çiçek ve yeşil alanda çalışmalar yapılmıştı, Ak Parti 2019 yılında Belediye seçimi için bu çalışmayı 2 – 3 katına çıkardığı göründü.

 

Bu kadar çiçek ekilme imkanı varken 2018 yılında az çiçek ekilmesi halkın aklında soru işaretleri bıraktı. Vatandaşlar konu hakkında değerlendirmeler yapmaktalar ve söylemlerde bulunmaktalar, bu söylemlerde İstanbul'da insanlar sadece seçim için bu kadar çiçek ekimi istememekte ve her zaman çiçek ekilmesini istediğini belirtmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı