Çiçek Ekimi 2 Kat Arttı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için adaylar halktan oy istemekte ve iktidar parti İstanbul'da birçok çalışma yapmakta. Son zamanda İstanbul'da çiçek seferberliği başladı bunun üzerine İstanbul'da Haliç Köprüsüne hiç bir zaman çiçek koyulmamıştı. Seçimlerin olması ile İstanbul'da çiçek ve yeşil alanlarda çalışmaların artması halkın gözünden kaçmadı. 2018 yılında çiçek ve yeşil alanda çalışmalar yapılmıştı, Ak Parti 2019 yılında Belediye seçimi için bu çalışmayı 2 – 3 katına çıkardığı göründü.

 

Bu kadar çiçek ekilme imkanı varken 2018 yılında az çiçek ekilmesi halkın aklında soru işaretleri bıraktı. Vatandaşlar konu hakkında değerlendirmeler yapmaktalar ve söylemlerde bulunmaktalar, bu söylemlerde İstanbul'da insanlar sadece seçim için bu kadar çiçek ekimi istememekte ve her zaman çiçek ekilmesini istediğini belirtmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı