Çocuklar Dostluk Ve Arkadaşlık Ekmeği Yaptılar  

30 Temmuz Dünya Arkadaşlık Günü’nde BESAŞ Ar – Ge Merkezi'ni ziyaret eden çocuklar için dost ekmeği yapıldı.

 

Uludağ Üniversitesi Yerleşkesi’nde 2014 yılında faaliyete başlayan, ekmek ve unlu mamullerin yanı sıra mikrobiyolojik analizler araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin de gerçekleştirildiği BESAŞ Ar-Ge Merkezi, sosyal sorumluluk projelerinde de projeler gerçekleştirmekteler.

 

BESAŞ, 30 Temmuz Dünya Arkadaşlık Günü’nde, barış̧a ve birlikteliği önemli olduğunu vurgu yaparak, Türk Kızılayı Bursa Toplum Merkezi’nin gerçekleştirdiği projeye katılan çocukları ağırladı. Aralarında yabancı uyruklu çocukların da bulunduğu, yaşları 10 ile 13 arasında değişen 16 çocuk, BESAŞ Unlu Mamuller Araştırma ve Üretim Merkezi’ni gezdiler.

 

Çocuklara ekmek üretimi ve teknolojiler hakkında bilgilendirmelerde yapıldı. Çocuklar hep birlikte dostluk ve arkadaşlık ekmeği yaptılar.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı