Diziler Sezon Finali Yapıyor

Dünyada birçok insan dizi ve film izlemekte ve yaz ayları da birçok dizi sezon finali yapmakta. Dünyada en çok izlenen diziler Game Of Thrones, Supernatural, Arrow, The Flash, Super Girl gibi diziler olduğu bilinmekte bunun üzerine dizilerin sezon finali yapması izleyiciler için büyük hüsrana sebep olmakta.

 

İzleyiciler dizilerin sürekli devam etmesini istediğini ve yaz aylarında evde sürekli sıkıldıklarını belirtmekteler.

 

Yapımcı Şirketler Yaz Ayları Zorlanıyor

 

Diziler ve filmler sayesinde birçok yapımcı şirket kış aylarında çok para kazanmakta olduğu bilinmekte, bunlardan bir tanesi Netflix olarak bilinmekte. Netflix'te en çok kış aylarında izlenme rekorları kırıldığı bilinmekte, yaz aylarında yapım şirketleri genelde kazançların da düşüş yaşadıklarını da belirtmekteler. Yapım şirketleri yaz ayları için her zaman bir şeyler bulmak için çalışmalar göstermekte. Dizi sektörünün en büyük sorunu yaz ayı olduğu söylenmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı