Dizilerin Sezon Finali Yapılması İstenmiyor

Türkiye'de birçok insan dizi izlemekte ve yaz aylarında diziler sezon finaline girmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre 5 insandan 3 tanesi dizilerin sezon finali yapmasını istemediği ortaya çıktı. İnsanlar dizilerin sezon finali yaptığında ve sezona geri başladığında yeteri kadar heyecanı gelmediğini belirtmekte.

 

Araştırmada insanlar diğer dünya ülkeleri gibi dizilerin 45 dakika olmasını istediğini belirtti. Türkiye'de bir dizi 1 buçuk saat boyunca oynamakta ve diğer dünya ülkelerinde 1 buçuk saat zaman diliminde film çekimleri yapılmakta. Türkiye'de dizi ve film aynı sürede çekildiği araştırmada çıkan bilgiler içerisinde yer aldı.

 

Araştırma 357 insanla iletişime geçilerek ve dizilerin internet ortamındaki yorumlarına bakılarak yapıldı. İnsanlarla iletişime geçildiğinde Türkiye'de en çok Çukur dizisinin izlendiği araştırmada çıkan bilgilerin içinde yer aldı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı