Doktor Sırası Bitti Danışma Sırası Başladı

İstanbul'da en çok gündeme getirenlerden bir tanesi hastaneler olduğun biliniyor genelde yoğunluktan şikayetler olur bu yoğunluklar doktor yoğunlu olarak biliniyor ama İstanbul Fatih Samatya hastanesinde bir ilk gerçekleşti insanlar doktor için sıraya girmedi bir şeyler sorup ufak tefek işler yaptırmak için sıraya girdiler, kuyruğun başı görünmedi bu sıra sebebi ise ultrasyon kararı veren doktorun ultrasyon evrağını alınması ya da doktorlar görüşebilir miyim gibi soruların olduğu bir sıraydı gün geçmiyor ki başka yoğunluklar ortaya çıkıyor.

 

Sağlık bakanlığı hastanelerdeki yoğunluk için bir çalışma yapmadığı bilinmekte. Hastanede olan yoğunluk sebebi ise 1 kişi 6 – 7 tane bölüme baktığından kaynaklıydı, 2 kişilik yerde 1 kişi sırayı bitirmeye çalışıyordu.

 

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı