Dolmuşlar ve Takscilere Trafik Yaratmakta

İstanbul trafiği ile meşhur bir şehir olarak bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre İstanbul trafiğinde en çok sorun çıkaran dolmuşlar ve taksiler olduğu ortaya çıktı. Dolmuşlar yolcu indirip bindirdiği için ve yavaş gittikleri için trafik yaratmakta. Taksiciler yolların ortasında yolcu indirip bindirdiği için trafik yaratmakta.

 

Araştırma birçok şoför ile yapıldı genel olarak dolmuşcular ve taksicilerden şikayet iletilmekte. Şoförler özellikle dolmuşların yavaş giderek sağ şeridi kapatmasına çok tepki göstermekte. Şoförler trafik sorunun çözülmesini istediğini de belirtmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı