Dolmuşlar ve Takscilere Trafik Yaratmakta

İstanbul trafiği ile meşhur bir şehir olarak bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre İstanbul trafiğinde en çok sorun çıkaran dolmuşlar ve taksiler olduğu ortaya çıktı. Dolmuşlar yolcu indirip bindirdiği için ve yavaş gittikleri için trafik yaratmakta. Taksiciler yolların ortasında yolcu indirip bindirdiği için trafik yaratmakta.

 

Araştırma birçok şoför ile yapıldı genel olarak dolmuşcular ve taksicilerden şikayet iletilmekte. Şoförler özellikle dolmuşların yavaş giderek sağ şeridi kapatmasına çok tepki göstermekte. Şoförler trafik sorunun çözülmesini istediğini de belirtmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı