Dünyada En Uzun Süren Dizi Dr. Who Olduğu Ortaya Çıktı

Dünyada bütün ülkeler dizi izlemektedir bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre dünyada en uzun süren dizi Dr. Who olduğu ortaya çıktı. İngiltere'de yapılan dizi bütün dünyada izlenmekte olduğu araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Dizi 56 yıldır bulunmakta olduğu ve dizinin iki defa çekimlerine başlandığı araştırma sonucu ortaya çıktı. Dizi macera, bilim kurgu yapımı olduğu ve günümüzde hala faaliyet gösterdiği bilinmekte.

 

Filmde Doktor ve yardımcısı bütün zamanları, gezegenleri gezerek yaşanan sorunları ve olayları çözmektedir. Tardis olan uzay gemisi ile hem geleceğe hem de geçmişe gidebilmektedir bu sayede her zaman ve her yerde olabilmekteler.

 

Dizinin diğer dizilerde farkı başrolde olan Doktor'un sürekli değişmesi olduğu araştırmada çıkan bilgiler içerisinde yer aldı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı