Dünyada Fare Kapanı Videoları Çok İzleniyor

Dünyada son zamanlarda birçok video izlenmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre son zamanlarda en çok izlenen videolar fare kapanı videoları olduğu ortaya çıktı. Facebook'da paylaşım rekorları kıran fare videoları birçok insanın ilgisini çektiği araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Videolarda birçok fare serbest bırakılmakta ve kendilerinin nasıl kapana girdiği kamera ile kayıt altına alınmakta. Videoların sonunda bütün fareler kapana girmekte. Videolarda herhangi bir ses ve fon müziği gibi bulunmaması izleyicilerinin dikkatini çektiği araştırma sonucunda ortaya çıktı.

 

Facebook'da sadece Türkiye kısmında videolar 2 milyon ile 5 milyon arasında izlenme aldığı araştırma sonucu ortaya çıktı. Dünyada ise 3 ile 5 milyar arasında videolar izlenme aldığı araştırmada ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı