Dünyada Video İzlenmeleri Sürekli Artıyor

Dünyada sosyal medya ve internet ortamında birçok videolar dönmekte ve bu videolar son zamanda insanları ekranlara kitlemekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre dünyada son zamanda kimyasal tepkime, mühendislik, gereksiz eşyalardan birşeyler yapma gibi videolar çok izlenim almakta. Videolar insanlarda merak uyandıran tür olduğu için yüksek izlenimler almakta.

 

Araştırmada Facebook ve İnstagramda kimyasal tepkime ve gereksiz eşyalarla birşey yapma videoları çok izlenme almakta. En çok izlenen video ise iple dikim işlemleri yaparak ortaya tasarım, desen, sökülmüş yerlere dikimler yapılması gibi eylemlerin gerçekleştği video oldu, video 80 milyon izlenme almış durumda ve gün geçtikçe de izlenme sayısı artmakta.

 

Youtube de en çok izlenen videolar ise genelde şarkı videoları olmakta, şarkı videoları da genelde dünyaca ünlü sanatçılar sayesinde olmakta.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı