E5’de Ekrem İmamoğlu’nun Reklamları Var

YSK kararı ile İstanbul 23 haziranda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını seçecek ve adaylar hazırlıklar yapmakta, halktan oy istemekteler. Seçimlerin olmazsa olmazı reklamların olmasıdır bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre 31 mart yerel seçiminde E5'de bütün reklamları Ak Parti almıştı diğer partilerin reklamları çok az olduğu görünmüştü ikinci seçim yarışında E5'de siyasi partilerin reklamları diğer seçime göre yakın bir değerde görünmekte.

 

Araştırmayı Eylem Haber 31 mart yerel seçimleri ile 23 hazirana gidilirken yapılan reklamları araştırarak yaptı. 31 martta E5'de Ak Parti birçok yeri almıştı ve normal şirket reklamları bile bulunmuyordu bunun üzerine insanlar bıktıklarını deli getirmişti. Yeni olan reklam düzeninden halkın memnunluk iletmekte. Araştırmaya göre yine Ak Partinin reklamlarında fazlalık var ama 31 mart gibi fazlalık bulunmamakta.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı