Ecem Baltacı Volkan Konak Konserinde

Les Ambassadeurs’da ki Volkan Konak konseri dinleyenler arasında bulunan Ecem Baltacı açıklamalarda bulundu. Ecem Kıbrıs hakkında fikirlerini de dile getirdi,  Ecem "Buralar gerçekten çok güzelmiş arayıpta bulamadığım yerlerden biriymiş, onu anladım." derken oynadigi kötü kız rolündense pek mennun olmadığını söyledi. Baltaci, " Yeni projeler ile görüşüyorum. Yine dram olacak ama iyi kızı oynayacağım. Tabi bizim işimiz, hangi rol olursa oynarız tabikide" dedi.

 

Ecem Baltacı aşk hayatı hakkında da konuştu ve " Aşk şuan bana uzak. Kariyerim şuan için daha önemli. O yüzden aşk bu aralar bana yakın değil " cevabını verdi. Gectigimiz yıllarda sette Çağlar Ertuğrul ile kavga ettiği haberleri gündeme gelen oyuncuya "Çağlar bey ile halen kavgalımısınız" sorusu karışısında şaşıran Baltacı, " Böyle bir soru beklemiyordum. Evet konuşuyoruz, aramızda bir sorun yok." dedi ve konsere yöneldi.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı