Ekrem İmamoğlu Edirne’de

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Karadeniz Ereğlide Sevgi, Barış ve Dostluk ödülünü aldıktan sonra Edirne'de düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreş yarışmasına katıldı ve Ekrem İmamoğluna ilgi yoğundu ve birçok vatandaş kendisi ile fotoğraf çekindi.

 

658. Düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreş Edirne Er Meydanında gerçekleşti. Ekrem İmamoğlu Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu güreşi birlikte izlediler. İmamoğlu, ''Minik 2'' kategorisinde dereceye giren üçüncüler Antalya'dan Velihan Arz Antalya, İstanbul'dan Emirhan Giray, ikinci olan Balıkesir'den Necip Bülbül ve birinciliği kazanan Yalova'dan Güvencan Türkoğlu'na teker teker sarılarak madalyalarını verdi. Ardından alandan Ekrem İmamoğlu ayrıldı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı