Ekrem İmamoğlu İlk Nikahı Kıydı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk nikahını kıydı. Ekrem İmamoğlu Flash TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Göktuğ'un kızı Eser Göktuğ ile Okan Üniversitesi yönetim kurulu üyesi Can Özkan Okan'ın nikahlarını kıymak için Beşiktaş Ulus'daki bir otele CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile birlikte gitti.

 

Ekrem İmamoğlu nikah cübbesini giydi sanat, siyaset, spor ve medya dünyasından birçok ünlü isimden oluşan davetlilere ''Çifte mazbatalı nikaha hoş geldiniz'' dedi ardından ''Neşeli bir akşam olsun'' şeklinde açılış konuşmasını yaptı. Nikahın kıyımına geçmeden önce Ekrem İmamoğlu evlilikle ilgili açıklama yaptı ''İki genç arkadaşımızın sorumlulukları çok büyük. Neyle ilgili? Mutlulukla ilgili. Yani daimi bir mutluluk sözleşmesi gibi olacak bu" şeklinde açıklamasını tamamladıktan sonra gelin ve damat "evet" diyerek nikah kıyıldı, nikah şahitleri ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Meclis Başkanvekili Celal Adan, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve Anadolu Grubu Onursal Başkanı Kamil Yazıcı idi.

 

Ekrem İmamoğlu yeni evli olan çiftlere mutluluklar diledi ve tavsiyede bulundu ''Allah mesut etsin. Güzel, mutlu, sevgi ve saygı dolu bir yuvanızın olması yanı sıra, umuyorum güzel evlatlarınız olsun. Ve o güzel evlatlarınız, tüm milli değerlerine sahip çıkan, akıldan ve bilimden yana olsun. Çocuklarınıza, mutlaka ve mutlaka Mustafa Kemal Atatürk'ü öğretin'' dedi. Nikah cüzdanını ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Eser Göktuğa verdi.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı