Ekrem İmamoğlu’nun Oyu Artıyor

YSK kararı ile İstanbul 23 haziranda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını seçecek bunun üzerine adaylar hazırlık yapmaktalar ve halktan oy istemekdeler. Seçim hakkında Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Ak Partili Binali Yıldırım seçime yaklaştıkça oy kaybettiği ortaya çıktı.

 

YSK kararına İstanbul'da birçok seçmen inanmadığını belirtmekte ve CHP'li Ekrem İmamoğlu yaptığı her mitingde yaşadığı durumu anlatmakta buda seçmenin gözünde mağduriyet olarak görünmekte. Seçim yaklaştıkça Ak Partili Binali Yıldırımın her gün git gide oy kaybettiği görünmekte.

 

Araştırmayı Eylem Haber yapılan anketlere bakarak yaptı ve seçime giderken Ekrem İmamoğlu'nun oyunun arttığı görünmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı