Eminönü Ticaret Merkezi

Türkiye'de ticaret denildiğinde akıllara İstanbul gelmekte, İstanbul ticaretin merkezi olarak bilinmekte. İstanbul'da ise en çok ticaret yapılan yer ise Eminönü olduğu bilinmekte. Eminönü toptancıların merkezi olarak bilinir ve her çeşit ürünün toptancısı Eminönün'de bulunmakta. Bu bilgilerin toplamı ile Eminönü ticaret merkezlerin arasında birinci olduğu ortaya çıkmakta.

 

Eminönün'de İstanbul Ticaret Odası da bulunmakta. Ticaretle ilgili bütün bilgiler ve yapılması gereken birçok şey ticaret odasında rahatlıklı yapılmakta. Eminönü birçok yabancı insanlarında geldiği yer olarak bilinmekte ve burada yabancı insanlarda ticaret yapmakta.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı