En Çok Alınan Eğitim İnternet Reklamcılığı Olduğu Ortaya Çıktı

Türkiye'de internet üzerinden birçok eğitim alınmakta bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Türkiye'de internet üzerinden en çok sosyal medya ve google reklamcılığı eğitimi alındığı ortaya çıktı. Facebook, İnstagram ve Google'de reklam yayınlama eğitimleri internet aleminde çok satıldığı ve ilgi duyduğu araştırmada çıkan bilgilerin içerisinde yer aldı.

 

İnternet reklamcılığı eğitimini en çok şirket sahipleri aldığı ve 20 ile 30 yaş arasındaki insanların daha çok aldığı araştırmada ortaya çıktı. İnternet üzerinden satış yapmaya çalışan insanlarda 2018 yılına göre %10 artış olduğu araştırmada çıkan bilgilerin içerisinde yer aldı.

 

Araştırma internet üzerinden eğitim veren sitelerle yapıldı. Birçok site bilgisayar programı ve bilgisayarı dayalı eğitimlerin daha çok sattığını belirtti.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı