En Çok Beğenilen Film Mucize Olduğu Ortaya Çıktı

Türkiye'de birçok film izlenmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Türkiye'de en çok beğenilen film Mucize olduğu ortaya çıktı. Film aşk üzerine olduğu hem erkek hem de kadınları etkilediği araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Mucize filminde en çok izleyiciyi etkileyen sahne "ben karıma aşık oldum" denilen sahne olduğu araştırmada ortaya çıktı.

 

Araştırma halkla iletişime geçilerek yapıldı. Film olarak en çok yabancı filmlere ilgi olduğu araştırmada çıkan bilgilerin içerisinde yer aldı. Yabancı filmlerde en çok beğenilen Avengers Endgame olduğu araştırmada ortaya çıktı.

 

Araştırmada Türkiye'de bilim kurgu ve fantastik film eksikliği insanlarla iletişime geçildiğinde dile getirildi.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı