En Çok Gökdelen Şişli’de Olduğu Ortaya Çıktı

İstanbul'da birçok gökdelen bulunmakta ve İstanbul manzarasını kötü bir şekilde etkilemekte olduğu görünmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre İstanbul'da en çok rahatsızlık veren gökdelenler Şişili'de olduğu ortaya çıktı. Şişli'de genelde büyük şirketlerin genel merkezleri bulunmakta bu şirketler gökdelelen ile merkezlerini kurdukları görünmekte.

 

Araştırmayı Eylem Haber İstanbul manzarasına bakarak yaptı ve çıkan sonuçta en çok gökdelen Şişli ilçesinde olduğu göründü. Şişli'ye gidilerek gökdelenler kontrol edildi ve en çok göze batan Finansbankın Kristal kulesi olduğu göründü.

 

İstanbul halkı ise kuleleri ya da gökdelenleri sevmediğini belirtmekte ve eski İstanbul'u istediğini belirtmekteler.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı