En Çok Kilolu İnsanlarda Sağlık Sorunları Olduğu Ortaya Çıktı

Türkiye'de birçok insanın sağlık sorunu olduğu bilinmektedir bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre 100 kilo ve üzeri insanlarda 100 kilo altında olanlara göre daha çok hastalık olduğu ortaya çıktı. Araştırmada kilolu insanlarda ağırlığı vücut taşıyamadığından dolayı belli bir süreden sonra sağlıksal sorunlar çıktığı araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Kilolu insanlarda en çok ayaklarında sağlık sorunları olduğu araştırma sonucu ortaya çıktı. Kilolu insanların ortak sorunu ise çok terlemeleri olduğu bilgisine ulaşıldı.

 

Araştırma birçok diyesityen ve uzman doktorlarla iletişime geçilerek yapıldı. Doktorlar hastaların fast food çok yediğinden dolayı hızlı kilo aldıklarını belirtti. Diyetisyenler 3 beyaz(şeker, un, tuz) fazla kullanımından dolayı hızlı kilo alındığını belirtti.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı