En Çok Yabancı Uyruklu İnsan Zeytinburnun’da Olduğu Ortaya Çıktı

İstanbul'da birçok yabancı uyruklu insan bulunmakta bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre İstanbul'da en çok yabancı uyruklu insan Zeytinburnun'da olduğu ortaya çıktı. Zeytinburnun'da Suriyeli, Afkanistanlı, Pakistanlı, Arap, Türkmenistanlı, Zenci olarak yabancı uyruklu insanlar olduğu araştırmada ortaya çıktı.

 

Araştırmada İstanbul ilçeleri arasında yapıldı ve Zeytinburnun'da diğer ilçelere göre daha çok yabancı uyruklu insan olduğu ortaya çıktı.

 

Araştırmada Zeytinburnu halkı yabancı uyruklu insanın fazla olmasından dolayı şikayet ettikleri ortaya çıktı. Zeytinburnun'da yabancı uyruklu insanların azaltılması istenildiği halk tarafından belirtilmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı