Epilasyon Mağdurları Var

İnsanlarda en çok istenmeyen tüylerin fazla olmasıdır ve bunun için insanlar epilasyona gitmekte ama birçok epilasyon mağduru ortaya çıkmakta bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre epilasyon yapan şirketler ve güzellik salonları birçok insanı kandırdığı ortaya çıktı. Epilasyon yapan bir şirket epilasyon yapacağı kişilere tüylerin bir daha çıkmayacağını belirtmekte ve Epilasyon seanslar sonrasında bittiğinde ilerleyen zamanlarda tüylerin az oranla çıkması insanları hüsrana uğratmakta.

 

Epilasyon araştırma sonucunda tüylerin %70 oranında azalttığı ortaya çıktı. Epilasyon yapılacağı zamanda ise uzman doktorların olduğu yerlerde yapılmalıdır. Birçok güzellik merkezinde epilasyon yapılmakta ama bazı durumlarda doktorun kontrol etmesi gerekmekte bundan dolayı doktorların olduğu yerlerde epilasyon yapılmalıdır.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı