Erol Evginden Ses Getiren Konser

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin Kerki ve Solfej’in düzenlediği konserler kamsamındi Harbiye Cemil Topuzlu açıkhava sahnesinde konser verdi. Konserde yeni çıkardığı albumde ki şarkıları söylen Evgin yeni albümde Ajda Pekkan ile hazırladığı şarkılarda bulunmakta.

 

Yeni albüm hakkında muhabirler kendisine  “Ajda Pekkan’la düetiniz çok dikkat çekti”  şeklinde soru yöneltti Erol Evgin cevap olarak ; “Ajda, benim çok eski dostum. O bir Süperstar. Albümde ‘İçimdeki Fırtına’ yı birlikte okuduk, düetimizle şarkı bir kat daha büyüdü” dedi.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı