Ev ve Araba İçin Bankalar Tercih Edilmiyor

Türkiye'de ekonomik kriz yaşandığı bilinmekte ve bankaları da etkilediği bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre insanlar ev, araba almak için bankalara değil faizsiz, peşinatsız, taksitli ödemeli yaptıran şirketlere gittiği ortaya çıktı. Faizsiz, kredisiz, peşinatsız ev ve araba sahibi yapan şirketler olduğu ve bunun başında Eminevim geldiği araştırma sonucu ortaya çıktı. Eminevim gibi şirketler kolay şekilde ev, araba sahibi yaptığı ve ödemelerinin düşük olduğu araştırmada ortaya çıkan bilgiler içerisinde yer aldı. Eminevim şirketi Türkiye'nin her şehrinde şubesi olduğu ve çok iyi kazançlar sağladığı bilgisine ulaşıldı. Eminevim 2019 yılına kadar 100 bini geçmiş insanı ev sahibi yaptığı ve otomobil sahibi yaptığı araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Araştırma insanlarla iletişime geçerek ve Eminevim şirketi ile görüşmeler gerçekleştirilerek yapıldı. Araştırma Türkiye genelinde yapıldı. 158 insanla ve Eminevinde 12 kişiyle görüşmeler gerçekleştirildi.

 

Eminevim Çalışanları Konuştu

 

Eminevimde çalışan kişiler çok kolay ev ve araba sahibi olunduğunu banka yerine Eminevime gelmesinin daha iyi olacağını belirtti. Faizsiz, peşinatsız, kredisiz ev ve araba almak isteyen kişiler Eminevime gitmelidir şeklinde Eminevim çalışanları belirti.

İlgili Makaleler

Kapalı