Evden 4 Kamyon Çöp Çıktı

İstanbul Pendik'de Ahmet Yesevi mahallesinde bir evden 4 kamyon çöp çıktı. Çevre sakinlerinin şikayeti üzerine zabıta Tacik sokakda olan bir evi inceledi ve evde çöplerden toplanan gıda ürünlerine ait ambalajlar ve çürümüş evsel atıklarla dolu olduğunu gördü. Zabıta Müdürlüğü Koordinasyonunda Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin katılımıyla saatler süren uğraştan sonra evin içi temizlendi.

 

Dispozofobi olarak adlandırılan hastalığa kapılmış anne ve oğul eve 4 kamyonluk çöp biriktirdikleri göründü. Belediye çöpleri olay yerinden götürdü ardından ev temizlendi ve dezenfekte edildi.

 

Pendik'te yaşanan bu olayla birlikte 2019 yılında 3. olay oldu. 2018 yılında ise toplam 7 tane ev çöpten barındırıldı ve temizlendi.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı