Facebook Videoları Artık İndirilmekte

Sosyal medyanın gelişmesi ile birçok yan uygulamalar ortaya çıktı. Facebook da en çok video izlenmesi ve paylaşması gerçekleştiği için Facebook'daki videoları indirmek için Facebook için Video indirici uygulaması çıkarıldı, bu uygulama sayesinde Facebook'daki videolar indirilmekte ve birçok Facebook'da bulunan sayfalar videoları tekrar paylaşmakta. Yapılan paylaşımlar sayesinde Facebook sayfaları gelişmekte.

 

Facebook için Video indirici uygulamasının kullanımı çok basit, Facebook hesabınıza giriş yapar gibi uygulamada giriş yapılıyor videoların altında video indir butonu çıkmakta butona basıldığında video indirilmekte. Uygulamada sadece video değil resimlerde indirmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı