Fatih Portakal Türkiye’de Sevilmekte

Türkiye'de birçok kanal ve gazete gerçek haberleri sunamadığı bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Fox Ana Haberi sunan Fatih Portakalın sunduğu haberleri 10 insandan 7'sinin güvendiği ortaya çıktı. Fatih Portakal ve Fox Ana Haber ekibi kendi haberleri ile iktidardan korkmadan haber yaptıkları için halk tarafından kendilerine karşı bir güven olduğu araştırma sonucu ortaya çıktı.

 

Fatih Portakal sunduğu her haber kamu oyunda, devlette, siyasi partide dikkate alındığı araştırmada çıkan bilgiler içerisinde yer aldı. Fatih Portakal'ın sunduğu her program o günde reytinde her zaman ilk 10'a girdiği araştırmada ortaya çıktı.

 

Fatih Portakal'ın en çok sevilen özelliği eleştiren bir yapısı olduğu ortaya çıktı. İnsanların diyemediklerini televizyon ayrıcalığı ile dediğinden dolayı halk tarafında çok sevildiği araştırmada ortaya çıktı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı