Fotoğrafçılık Ek İşe Döndü

Türkiye'de teknolojinin gelişmesi ile bazı meslekler bitmeye doğru yönelmiş durumda bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre fotoğrafçılık sektörü can çekişmekte. Akıllı telefonlar insan hayatına girmesi ile herkes artık bir fotoğrafçı olmuş durumda birde bazı yerlerde genellikle belediyelerde resmi işler için fotoğraf gerektiğinde bir makina bulunmakta para atıldığında otomatik olarak makina tarafından fotoğraf çekilip verilmekte.

 

Araştırmada fotoğrafçılara sektör durumu soruldu gelen cevaplar da ağırlıklı olarak ek iş gözüyle bakılmakta yani dükkanınız varsa ek iş olarak fotoğraf işçiliğini de yapabilirsin şeklinde meslekdeki kişilerden yorumlar alındı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı