Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz Ekrem İmamoğlunu Ziyaret Etti

23 haziran seçimlerinden sonra İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu birçok siyasi parti ve kurumları ziyaret etmekte ve bu ziyaretine kısa bir ara vererek Athena grubunun kurucuları Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz kardeşleri Saraçhanede ki makamında ağırladı ve makamında İstanbul'un durumunu, sanat hakkında görüşmeler gerçekleştirdiklerini belirtiler.

 


Özoğuz kardeşler ve Ekrem İmamoğlu makamdan çıkarken basın açıklamasında bulundular ve açıklamalarda Gökhan Özoğuzun yaptığı açıklamada dikkat çeken kısım oldu, açıklama olarak "Biz, Ekrem Bey nezdinde ilk defa bir siyasiyi sevdik, gönülden. Çünkü barış, kucaklama, anlayış, herkese aynı şekilde eğilme, sanata, eğitime, toplumun ihtiyacı olan her şeye karşı yaklaşım modeli bizi çok kavradı." şeklinde açıklamasında Ekrem İmamoğluna inancını belirtti.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı