Googleden Yeni Güncelleme

Dünyada en yaygın arama motoru Google olarak bilinmekte ve Google sürekli güncelleme yapan, yazılım geliştiren bir şirkettir. Google'nin en son yaptığı güncelleme akıllı telefon kullananların direk gözüne çarptı, güncelleme de akıllı telefonlardan girince önceden site adı başlığın altında bulunurdu şimdi ise site adları başlığın üstünde bulunmakta. Bu güncellemenin avantajlarından en iyisi marka geliştirmeye yaradı kişiler açıklamadan önce site ismine bakarak artık siteleri tıklamaya başladı.

 

İnsanlar güncellemeye alışamadıklarını belirtmekte zamanla gözlerin alışacağını ve sitelerin daha çok markaya dönüşeceğini belirtmekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı