Halk Ürünlerin Ucuzlamasını İstiyor

Türkiye'de yaşanan ekonomik krizden dolayı birçok insan şikayet etmekte ve marketlerde pahalılık yüzünden bir şey alamadıklarını belirtmekteler. Konu hakkında Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre birçok insan kahvaltılık ürünleri alamadıklarını belirtmekteler ve pahalılıkdan ürünlere bakmakla yetindiklerini belirtmekteler.

 

Araştırmayı Eylem Haber marketlerden çıkan vatandaşla yaptı ve insanlara soru yöneltildi, soru olarak "markette en çok pahalı ürünler hangisi" şeklinde soru yöneltildi gelen cevaplar da en çok bakliyat ürünleri olduğu söylendi ikinci olarak da süt ürünleri olduğu belirtildi. İnsanların istekleri ise ürünlerin ucuzlamasını istemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı