Hepsi Burada 10 Milyon Aktif Kullanıcısı Var

Türkiye'de son zamanlarda internet üzerinden yapılan işlerde yüksek kazançlar olduğu ortaya çıktı. İnternette en çok kazanç sağlayan E Ticaret siteleri olduğu bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Hepsi Burada internet sitesinin toplamda 10 milyon aktif kullanıcısı olduğu söylenmekte. Bu kullanıcılar sayesinde Hepsi Burada her gün binlerce ürün satmakta ve sürekli karına kar kattığı bilinmekte.

 

Hepsi Burada Türkiye'de e-ticarette birinci olduğu bilinmekte ardından ise gittigidiyor ve Trendyol gelmekte. Dünyaca ünlü olan Amazon Türkiye'de satışlara başladığı da bilinmekte, kendini Türkiye'de fazla göstermeyen Amazon ne zaman ortaya çıkacağı bilinmemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı