Hepsi Burada 10 Milyon Aktif Kullanıcısı Var

Türkiye'de son zamanlarda internet üzerinden yapılan işlerde yüksek kazançlar olduğu ortaya çıktı. İnternette en çok kazanç sağlayan E Ticaret siteleri olduğu bilinmekte bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre Hepsi Burada internet sitesinin toplamda 10 milyon aktif kullanıcısı olduğu söylenmekte. Bu kullanıcılar sayesinde Hepsi Burada her gün binlerce ürün satmakta ve sürekli karına kar kattığı bilinmekte.

 

Hepsi Burada Türkiye'de e-ticarette birinci olduğu bilinmekte ardından ise gittigidiyor ve Trendyol gelmekte. Dünyaca ünlü olan Amazon Türkiye'de satışlara başladığı da bilinmekte, kendini Türkiye'de fazla göstermeyen Amazon ne zaman ortaya çıkacağı bilinmemekte.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında Amasya'da doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Eylem, Geçici FM'de şiir ve talk show Programları yapmıştır, Gazeteci olarak Eylem Haber'de şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir, kitabı bulunmamakta olup sosyal medyada aşk ve hayat hakkında sözler paylaşarak yüksek takipçilere sahip bir kişidir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.E-mail: serkan-1-gecici@hotmail.comFacebook: https://www.facebook.com/serkan.gecici.3

İlgili Makaleler

Kapalı