İktidar Değişmeli

Türkiye'de yaşanan ekonomik kriz gün geçtikçe etkisini arttırıyor bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmada şuan mevcuttaki iktidarın değişmesi ile ekonomide düzelme olacağı ortaya çıktı. Geçmiş yıllarda ekonomi genelde siyasi iktidar değiştiğinde düzelmiştir buradan yola çıkarak karar çıktı.

 

Araştırmayı Eylem Haber kendi gazetecileri ile birlikte ve her partiden seçmen ile araştırmayı gerçekleştirdi, araştırmada tarafsız olunması için Ak Partili, MHP'li, CHP'li, HDP'li, İyi Partili seçmenlerle konu tartışıldı. Sonuç olarak İktidar değişmeli şeklinde sonuç çıktı, bu herhangi bir siyasi parti olabilir, bir parti üzerinde durulmadı.

 

Kararda seçmenler eski Türkiye'yi özlediğini daha çok belirtti; çiftçinin kazandığını ve geçim sıkıntısının bu kadar olmadığı zamanlara özlem olduğu belirtildi. Gazeteciler ise hatalardan dönmenin bu saatten sonra zor olacağını düşündüğünden dolayı bu kararı aldı.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı