İnstagram Yeni Tanışma Platformu

Türkiye'de erkeklerin ve kadınların yeni tanışma platformu İnstagram olmuş durumda bunun üzerine Eylem Haber bir araştırma gerçekleştirdi, araştırmaya göre insanlar tanışacağı bir insanla öncelik sosyal mecralarda tanışmaya başlıyor bunlar arasında en çok İnstagram yolu ile tanışmalar gerçekleşiyor. Kadınlar ya da erkekler tanışmak istedikleri karşı cinsle İnstagramda mesajlaşma sayesinde tanışmalarını gerçekleştiriyor.

 

Araştırmada genç erkek ve kadınlara soru soruldu, soru olarak "ilgi duyduğunuz biriyle nasıl tanışırsınız?" şeklinde soru yöneltildi gelen cevaplar da ağırlıklı olarak İnstagram yolu ile tanışmayı denerim şeklinde birçok kişi cevap verdi. Yeni tanışma platformu İnstagram olmuş durumda.

Serkan Geçici

Serkan Geçici 28.02.1995 yılında doğmuş 18 yaşından beri medya sektörü içinde var olan birisidir, Radyo Programı yapmış, Gazeteci olarak şuan faaliyetlerini sürdürmektedir aynı zamanda kendisi bir şairdir. Eylem Haber ortaklarındandır ve sitede ki haberleri yazanlar arasında olan birisidir.İletişim: 05318541308 email: serkan-1-gecici@hotmail.com Adres: sanayi mahallesi asalet caddesi no:7 Güngören/İstanbul
Kapalı